nyban1
Nacházíte se zde: Domov » Systémy » Snímací systém » Kondicionér signálu VM » Kondicionér signálu IQS450 204-450-000-001-A1-B24-H10-I0
Zanechte nám zprávu

načítání

IQS450 204-450-000-001-A1-B24-H10-I0 kondicionér signálu

  • VM

  • IQS450 204-450-000-001-A1-B24-H10-I0

  • 1400 dolarů

  • Skladem

  • T/T

  • Xiamen

Dostupnost:
Množství:
tlačítko sdílení na facebooku
tlačítko sdílení na Twitteru
tlačítko sdílení linky
tlačítko sdílení wechat
tlačítko sdílení linkedin
tlačítko sdílení na pinterestu
tlačítko sdílení whatsapp
tlačítko sdílení kakaa
tlačítko sdílení snapchat
tlačítko sdílení telegramu
sdílet toto tlačítko sdílení

IQS450 204-450-000-001-A1-B24-H10-I0 je vlajková loď špičkového systému pro měření posunutí pomocí vířivých proudů vyvinutý společností Vibro-Meter, speciálně navržený tak, aby se vypořádal s dvěma extrémními výzvami monitorování posunu s ultra velkým dosahem a věrností signálu na velmi dlouhé vzdálenosti. Tento model integruje téměř limitní konfiguraci podle současné technologie: ultraširoký lineární měřicí rozsah 4 mm (volba B24), jiskrově bezpečný 2vodičový proudový výstup 4-20 mA a celkovou délku systémového kabelu 10 metrů (volba H10). Představuje jedno z ultimátních řešení pro spolehlivé, přesné a dlouhodobé monitorování axiální polohy, radiálních vibrací a excentricity velkých kritických rotačních strojů (jako jsou parní turbíny třídy milionů kilowattů, hlavní kompresory na moři, velké hydraulické turbíny) v náročných průmyslových prostředích.


Jádro systému, postavené na osvědčeném principu vířivých proudů, se skládá z převodníku řady TQ 402/412 s vynikající stabilitou při vysokých teplotách a vysoce výkonného kondicionéru signálu IQS 450, továrně kalibrovaného end-to-end v celém rozsahu s 10metrovým kabelem. Konfigurace B24 poskytuje nejen široké 0,3-4,3 mm okno pro monitorování mechanického posunu, ale také díky své proudové citlivosti 1,25 μA/μm dosahuje zachycování změn na úrovni mikronů v rozsahu 4 mm ve vysokém rozlišení. Technologie 2vodičového přenosu proudu, kterou používá, je v průmyslu široce uznávána jako nejstabilnější standard analogového signálu pro komplexní elektromagnetická prostředí a přenosy na dlouhé vzdálenosti.


Délka kabelu 10 metrů poskytuje bezkonkurenční svobodu pro uspořádání instalace a umožňuje umístění senzorů daleko od spojovacích skříní nebo bezpečných bariér, zvláště vhodné pro super projekty s masivními konstrukcemi a rozptýlenými monitorovacími body. Tato konfigurace je standardní verzí průmyslového prostředí (A1). Každá součást je navržena a vyrobena podle nejvyšších standardů spolehlivosti a jsou k dispozici komplexní certifikace nevýbušnosti ATEX, IECEx a CSA (verze A2/A3), které splňují nejpřísnější globální bezpečnostní předpisy pro aplikace v nebezpečných oblastech.


Základní hodnota a strategické umístění:

  • Extrémní kombinace parametrů: 'Dosah 4mm + 10m kabel + proudový výstup' tvoří zlatý trojúhelník pro řešení nejsložitějších úkolů v oblasti monitorování, pokrývající komplexní potřeby od nepatrných vibrací po velké posuny a od místního příjmu po vzdálený přenos.

  • Redundance designu orientovaného na budoucnost: Mimořádně široká řada poskytuje dostatečnou rezervu pro monitorování pomalých změn, které mohou nastat během celého životního cyklu zařízení, jako je mechanické opotřebení, sedání základů a tepelná deformace, čímž se zabrání selhání systému nebo častým úpravám v důsledku překročení posunutí.

  • Pevnost integrity signálu na velmi dlouhých vzdálenostech: V kombinaci s vysoce kvalitními koaxiálními kabely a optimalizovanou technologií proudové smyčky zajišťuje minimální útlum signálu, pronikání šumu a zpoždění odezvy na přenosové trase 10 metrů nebo dokonce stovky metrů při prodloužení přes bezpečnostní bariéry.

  • Moudrost přežití v drsných prostředích: Mnoho vestavěných ochranných mechanismů – od vysokoteplotní konstrukce převodníku a širokého teplotního rozsahu a odolnosti kabelu proti korozi až po vlastní odolnost vůči šumu proudových signálů – zajišťuje dlouhodobé přežití v extrémních prostředích, jako jsou elektrárny, pobřežní plošiny a pouštní ropná pole.

  • Optimální celkové náklady životního cyklu: Snižuje náklady spojené s úpravami systému, neplánovanými prostoji a ztrátami při nehodách způsobených nedostatečným dosahem nebo nespolehlivými signály. Modulární, zaměnitelná konstrukce výrazně snižuje zásoby náhradních dílů a dobu oprav a dosahuje minimálních celkových nákladů od nákupu a instalace až po provoz a údržbu.

2. Princip fungování systému a extrémní inženýrství B24-H10

Provozně fyzikálním základem systému je vysokofrekvenční efekt vířivých proudů. Vysoce stabilní krystalový oscilátor uvnitř IQS 450 generuje čistou sinusovou vlnu 1,2 MHz, která je zesílena a pohání cívku převodníku přes 10metrový kabel. Když se kovový terč přiblíží, vířivé proudy indukované na jeho povrchu se chovají jako 'elektromagnetické zrcadlo', pohlcují a rozptylují energii magnetického pole a přesně mění komplexní impedanci cívky Z(ω) = R(ω) + jωL(ω).


Základní inovace v signálním řetězci režimu B24:

  1. Linearizační technologie pro široký rozsah: Linearita tradičního snímače vířivých proudů se prudce zhorší, když se rozsah zvětší. Režim B24 využívá Digital Linearization Engine (DLE) vestavěný do IQS 450, aby v reálném čase prováděl polynomické přizpůsobení vysokého řádu a kompenzaci na hrubé nelineární křivce impedance-mezera, násilně „narovnává“ výstupní křivku v extrémně širokém rozsahu 0,3-4,3 mm, čímž je dosaženo konstantní citlivosti 1,25 μAm/μm

  2. 'Inteligentní' proudový výstupní stupeň: Koncový stupeň není jednoduchý V/I převodník. Integruje dynamické monitorování zátěže, snímání změn odporu smyčky v reálném čase a úpravu napětí měniče, aby byla zachována přesnost proudu. Jeho výstupní impedance je extrémně vysoká (>10 MΩ), což zajišťuje, že aktuální hodnota je určena výhradně naměřenou mezerou, která není ovlivněna menšími výkyvy zátěže na zadní straně.


Výzvy způsobené 10metrovou délkou kabelu a protiopatřeními na úrovni systému:

  • Výzva jedna: Útlum signálu a fázový posun. 10metrový kabel způsobuje výrazný útlum a fázové zpoždění při 1,2 MHz.

  • Protiopatření: Řídicí obvod IQS 450 využívá technologii Pre-emphasis, předzesilující vysokofrekvenční komponenty ve vysílači pro kompenzaci vysokofrekvenčních ztrát kabelu. Algoritmy přijímače provádějí digitální kompenzaci fázového zpoždění a zajišťují konstantní skupinové zpoždění systému.

  • Výzva 2: Rezonanční vrcholy z distribuovaných parametrů. LC distribuované parametry dlouhých kabelů mohou způsobit rezonanci na určitých frekvencích, narušující plochou frekvenční odezvu.

  • Protiopatření: Před odesláním je každý 10metrový systém podroben skenování frekvenční odezvy na síťovém analyzátoru. Nastavením laditelných prvků v budicím obvodu jsou potenciálně rezonanční body aktivně tlumeny, čímž je zajištěno kolísání frekvenční odezvy v rozmezí ±0,5 dB napříč DC-20kHz.

  • Třetí výzva: Vnikání vnějšího hluku. Dlouhé kabely jsou účinné antény, náchylné k zachycení okolního hluku.

  • Protiopatření: Trojitá obrana: a) Vlastní dvojité stínění kabelu; b) Přístrojový zesilovač s vysokým poměrem odmítnutí společného režimu (CMRR > 120 dB) na vstupním stupni IQS 450; c) Inherentní vysoká odolnost vůči šumu režimu proudového výstupu. Šumové napětí se nemůže ve smyčce přeměnit na šumový proud.

3. Typické aplikační scénáře a matice rozhodování o výběru

Autoritativní aplikační pole pro konfiguraci B24-H10:

  • Ultra-superkritické (USC) tepelné energetické jednotky: Monitorování masivní tepelné roztažnosti (až desítky mm, sledování klíčových sekcí) HP/IP rotorů od studeného startu až po plné zatížení. Signály musí z vysokoteplotních/vysokotlakých lahví cestovat desítky metrů do budovy centrálního řízení.

  • Velké kompresory se směsným chladivem na zkapalněný zemní plyn (LNG): Masivní strojní zařízení, body měření vibrací na ložiskových pouzdrech jsou daleko od nevýbušných rozvodných skříní, médium je hořlavé/výbušné a vyžaduje jiskrově bezpečný přenos signálu.

  • Velké sady hydroelektrických generátorů (monitorování opotřebení axiálních ložisek): Monitorování axiálního posunutí hlavního hřídele pod stovkami meganewtonů vodního tahu. Rozsah výtlaku je velký, prostředí je vlhké, kabely vyžadují dálkové vedení ze dna jámy do horní strojovny.

  • Plynové turbíny na plovoucích výrobních skladovacích a vykládacích jednotkách (FPSO): Omezený prostor platformy vyžaduje centralizované monitorovací skříně, zatímco turbíny jsou distribuované a vyžadují dlouhé kabelové připojení. Mořské prostředí vyžaduje odolnost proti korozi a spolehlivost.

  • Ultra velké vysokopecní dmychadla v ocelářském průmyslu: Monitorování vibrací hřídele a posunu. Vibrace zařízení jsou silné, elektromagnetické prostředí je drsné, posunutí může být velké kvůli problémům se základy.


Matice podpory rozhodování o výběru:

Rozhodovací faktor Vyberte si B24-H10 (4 mm, 10 m, proud) alternativní konfigurace ke zvážení
Očekávaný mechanický posun > 2 mm, nebo požadovaná bezpečnostní rezerva > 1,5 mm Zdvih < 2 mm a přesná instalace: Vyberte B22-H05/H10
Přenosová vzdálenost signálu Převodník k nejbližší skříni rozhraní > 8 m nebo celková vzdálenost > 50 m Vzdálenost < 5 m a čisté prostředí: Zvažte B23-H05 (napěťový výstup)
Elektromagnetické prostředí Přítomnost silných zdrojů rušení, jako jsou VFD, vysokovýkonné rozvaděče, rádiové vysílače. Velmi čisté prostředí a náklady: B23 může být ekonomičtější
Rozhraní systémové integrace Potřebujete přímé připojení ke stávajícím 4-20mA DCS/PLC kartám nebo použití bezpečnostních bariér. Backend je vyhrazený systém monitorování vibrací (typicky vstup ±5V nebo ±10V): B21/B23 je přímější.
Rozpočet na instalaci a údržbu Investice umožnily vyšší výkon, spolehlivost a budoucí přizpůsobivost. Přísně omezený rozpočet a jednoduché podmínky: Vyberte si základní B21-H05
Bezpečnostní předpisy V konečném důsledku pro nebezpečné prostory (vyžaduje verzi A2/A3 v nevýbušném provedení). Pouze pro bezpečnou oblast: stačí verze A1, ale typ signálu je stále třeba zvážit.

4. Instalace, uvedení do provozu a integrace systému: Mistrovské řemeslo od teorie po praxi

1. Plánování systémového inženýrství (předinstalační inženýrství):

  • Schéma vedení kabelů: Nakreslete podrobné 10metrové schéma vedení kabelů s vyznačením všech upevňovacích bodů, bodů ohybů a průniků. Zajistěte kovový kabelový žlab/žlab pro mechanickou ochranu a dodatečné stínění. Dodržujte absolutní minimální vzdálenost 300 mm od napájecích kabelů.

  • Návrh uzemňovacího systému: Vypracujte jediný jedinečný plán uzemnění systému. Doporučené schéma: Na straně rozvaděče bezpečné oblasti připojte stínění všech signálních kabelů k nezávislé 'přístrojové zemi' přípojnici. Tato přípojnice se připojuje k hlavní uzemňovací síti závodu pomocí jediného drátu o velkém průměru. Štíty na konci snímače, potrubí a pole propojovací krabice musí zůstat plovoucí a izolované.

  • Výpočet smyčky: Proveďte přísný výpočet proudové smyčky: Celkový odpor R_total = R_kabel10m + R_barrier + R_DCS . Ověřte, že v nejhorším případě napájecího napětí (-21,6V) je V_cond_min = -21,6V - (0,022A * R_total) > 12V . Pokud používáte bezpečnostní závoru, její manuál poskytuje podrobné parametry Vmax, Imax, Ci, Li pro ověření shody systému.


2. Provedení instalace v terénu:

  • Mechanická instalace převodníku:

    1. Ke kalibraci kolmosti montážního pouzdra k cílové hřídeli použijte číselníkový úchylkoměr nebo laserový seřizovací nástroj.

    2. Zašroubujte převodník. Nastavte počáteční mezeru pomocí kalibrované sady spároměrů. Pro všeobecné použití se důrazně doporučuje nastavit na 2,5 mm. V této poloze je výstupní proud cca. 15,5 + 1,25*(2,5-0,3)*1000/1000 = 18,25 mA.

    3. Utáhněte pojistnou matici utahovacím momentem podle manuálu (např. ~10-15 Nm pro závit M10).

  • Umění instalace 10metrového kabelu:

    • Instalace 'bez napětí': Začněte vytahovat kabel od konce snímače, vyhněte se tažení po zemi. Ponechte 1-2 metry servisní smyčku pro budoucí údržbu.

    • Upevnění a podpora: Použijte nerezové P-svorky nebo držáky na kabelové spony na bázi lepidla, upevněte každých 1,5 metru. Ve vertikálních úsecích zkraťte interval na 1 metr.

    • Řízení ohybu: Při všech otáčkách použijte jemné ohybové nylonové vodicí válečky, aby byl poloměr ohybu výrazně nad 20 mm.

  • Elektrické připojení:

    1. IQS 450 End: Připojte '-24V' a 'COM' k napájecí smyčce z napájecího zdroje nebo bezpečnostní bariéry.

    2. Výstup signálu: Vodič ze svorky 'OUTPUT' je kladný proudový signál.

    3. Ošetření stínění: Na konci IQS 450 zajistěte stínění kabelu stínicí svorkou ke kovovému krytu kondicionéru (pokud je uzemněno) nebo veďte k zemní přípojnici. Toto je jediný základní bod systému.


3. Zapnutí, uvedení do provozu a ověření výkonu:

  1. Bezpečné zapnutí a statické ověření:

    • Připojte 4½místný digitální multimetr (proudový režim) do série se smyčkou.

    • Zapněte, přečtěte hodnotu statického proudu I_0.

    • Vypočítejte odpovídající teoretickou mezeru: Gap_calc = 0,3 + (I_0 - 15,5) / 1,25 (jednotka: mm).

    • Porovnejte Gap_calc s mechanicky nastavenou mezerou Gap_mech . Odchylka by měla být v rozmezí ±0,05 mm. Pokud ne, zkontrolujte kolmost, materiál terče, připojení kabelu.

  2. Test dynamické odezvy a funkce systému:

    • Spusťte zařízení do stavu pomalého otáčení.

    • Pomocí přenosného vibračního kalibrátoru vstříkněte vibrační signál o známé frekvenci (např. 80 Hz) a amplitudě (např. 100 μm pk-pk) do montážní základny snímače.

    • Sledujte vibrační spektrum kanálu na monitorovacím systému. 80Hz spektrální vrchol by měl být jasně viditelný s chybou amplitudy v rozmezí ±5 % injektované hodnoty. Tento test ověřuje dynamickou přesnost celého měřicího řetězce od převodníku po DCS.

  3. Ověření odolnosti systému proti hluku (volitelné, doporučené):

    • Zatímco zařízení běží, mějte vysílačku ve vzdálenosti 1 metru od kabelu snímače.

    • Sledujte hodnoty mezer a vibrací na monitorovacím systému; nemělo by docházet k žádným zjevným skokům nebo zvýšenému hluku. Tento test ověřuje účinnost systému stínění a uzemnění.

5. Pokročilá diagnostika, prediktivní údržba a služby životního cyklu

  • Hloubkové hodnocení zdravotního stavu na základě dat:

    • Analýza trendu mezery: Vykreslete dlouhodobý trend denní průměrné mezery. Pomalý lineární nárůst může znamenat opotřebení ložiska; náhlá změna kroku může naznačovat mechanické uvolnění.

    • Monitorování posunu citlivosti: Během roční generální opravy, když je stroj v klidu a je teplotně stabilní, zaznamenávejte statický výstupní proud. Porovnejte s historickou základnou. Dlouhodobý posun přesahující ±3 % může znamenat stárnutí převodníku nebo změnu výkonu komponentu kondicionéru.

    • Kontrola stavu izolace kabelu: Každoročně změřte izolační odpor mezi jádrem kabelu snímače a stíněním pomocí megaohmmetru (rozsah 500 V DC). Mělo by být > 100 MΩ. Nižší hodnoty indikují možné pronikání vlhkosti nebo poškození izolace.

  • Tříúrovňová diagnostika chyb a systém odezvy:

    • Úroveň 1 (zjistitelné při kontrole v terénu): Fyzické poškození, uvolněné spojení, zjevná koroze. Reakce: Utáhněte, vyčistěte nebo naplánujte výměnu.

    • Úroveň 2 (indikováno systémovým alarmem): Výstupní proud mimo limity (<4mA, >20,5mA), ztráta signálu. Odpověď: Odstraňte potíže podle předchozí diagnostické tabulky, obvykle zahrnující přerušení smyčky, poruchu napájení nebo poruchu převodníku.

    • Úroveň 3 (Degradace výkonu - Latentní): Změna citlivosti, zvýšená hladina šumu, zhoršená frekvenční odezva. Odezva: Vyžaduje specializované vybavení (např. síťový analyzátor, kalibrační stanici) pro testování, které se obvykle provádí vrácením do továrny nebo do autorizovaného servisního střediska.

  • Služby celého životního cyklu vibrometrů:

    • Kalibrační a opravárenské služby: Poskytujte pravidelné kalibrační služby s návazností na národní standardy, stejně jako profesionální opravy a služby obnovení výkonu.

    • Program rychlé reakce náhradních dílů: Pro klíčové zákazníky poskytněte předzásobené náhradní díly a kanály rychlého dodání, abyste minimalizovali prostoje.

    • Cesta upgradu technologie: Jak technologie postupuje, poskytujte konzultace pro hladký přechod ze stávajících systémů na produkty novější generace (např. digitální, převodníky s vlastní diagnostikou).


Kategorie Parametr Specifikace a podrobnosti o výkonu Technický význam a hluboká interpretace
1. ID produktu a konfigurace jádra Vyplňte kód objednávky 204-450-000-001-A1-B24-H10-I0 A1: Standardní průmyslová (nebezpečná oblast). B24: 4mm rozsah, proudový výstup, 1,25μA/μm. H10: Celková délka kabelu 10m. I0: Základní konfigurace, žádné speciální příslušenství.

Složení fyzikálního měřícího řetězce Převodník TQ 402 (standardní)/TQ 412 (obrácená montáž) + 10m integrovaný kabel + kondicionér signálu IQS 450 (B24) Jedná se o fyzicky kompletní, elektricky přizpůsobenou, systémově kalibrovanou měřicí jednotku, kterou nelze rozebírat pro použití jako generické součásti.

Formát výstupního signálu 2vodičový, napájený smyčkou, jiskrově bezpečný (design) signál stejnosměrného proudu Optimalizováno pro použití s ​​bezpečnostními zábranami v nebezpečných oblastech; dokonce i nevýbušná verze A1 má elektrické charakteristiky v souladu s principy jiskrové bezpečnosti.

Systémová citlivost 1,25 μA/μm (nominální, konzistence v celém rozsahu lepší než ±3 %) Udržuje vysokou přesnost lineárního převodu v rozsahu 4 mm, což zajišťuje vysoké rozlišení a konzistenci při měření posunutí.

Lineární rozsah měření (mechanický) 0,30 mm až 4,30 mm (absolutní lineární interval) Rozhodující výhoda: Poskytuje bezpečnostní monitorovací okno více než dvojnásobné ve srovnání s tradičními 2mm snímači, což tvoří základ pro zvládnutí podmínek s velkým objemem.

Výstupní proud v plném rozsahu (elektrický) 15,5 mA (odpovídá mezeře 0,30 mm) až 20,5 mA (odpovídá mezeře 4,30 mm) Používá výstup 'živá nula'; interval změny proudu 5 mA odpovídá 4 mm mechanického posunutí, což optimalizuje využití dynamického rozsahu.

Celková délka systémového kabelu 10,0 metrů (délka tovární kalibrace) Základní funkce: Podporuje nasazení senzoru na ultra velkou vzdálenost. Parametry odporu, kapacity a indukčnosti kabelu jsou přesně kompenzovány.
2. Elektrický výkon a dynamické vlastnosti Požadavek na provozní výkon -24 VDC ±10 %, spotřeba naprázdno < 1W Musí být napájeno externím zdrojem energie nebo bezpečnostní bariérou s ochranou proti zkratu a nízkým zvlněním. Kvalita energie přímo ovlivňuje hladinu hluku systému.

Maximální přípustná impedance signálové smyčky Vypočteno podle vzorce: Rmax = (Vsupply - Vmin_cond) / 0,022A . Vsupply je napájecí napětí, Vmin_cond obvykle 12V. Základní konstrukční omezení. S napájením -24V a bariérou GSI 124 je typický přípustný odpor kabelové smyčky ~500Ω.

Dynamická ochrana výstupu Duální ochrana: 1. Vnitřní elektronické omezení proudu; 2. Koncový stupeň odolává trvalému zkratu. Zabraňuje trvalému poškození zařízení v důsledku chyb instalace nebo poruch vedení.

Systémová frekvenční odezva na malý signál (-3dB) DC až 20 kHz (měřeno na 10m konci kabelu) Vynikající širokopásmová charakteristika zajišťuje přesné zachycení nejen statické polohy, ale i harmonických vibrací vysokootáčkových rotorů.

Systémová nelinearita a hystereze Nelinearita: < ±1,5 % FSO (typické, viz křivka P5). Hystereze: < 0,5 % FSO. Vysoká linearita zjednodušuje zpracování a kalibraci signálu; minimální hystereze zajišťuje fázovou přesnost při dynamických měřeních.

Celořetězový teplotní koeficient Kompozitní teplotní drift: < 0,03 %/°C (v rozmezí -40 °C až +85 °C, typicky) Kolaborativní technologie kompenzace teploty pro převodník, dlouhý kabel a kondicionér je klíčem k dlouhodobé stabilitě měření.
3. Mechanická konstrukce a limity prostředí Kontinuální provozní teplota převodníku. -40 °C až +180 °C (celková odchylka citlivosti zaručena < 5 % v tomto rozsahu) Torlonový hrot a technologie vysokoteplotního zalévání umožňují přímou instalaci na místech s vysokou teplotou, jako jsou skříně turbín a ložisková pouzdra kompresorů.

Převodník Krátkodobé přežití Temp. Maximálně +220°C (kumulativní čas musí odpovídat specifikacím) Poskytuje bezpečnostní vyrovnávací paměť pro abnormální přehřátí systému (např. únik páry).

Kompozitní kabel Provozní teplota. -100°C až +200°C (instalováno, když je splněn poloměr ohybu) FEP izolace a speciální složení pláště zajišťují stabilní fyzikální a elektrický výkon při vysokoteplotním pečení nebo nízkoteplotním zmrazení.

Kondicionér signálu Okolní teplota. -40 °C až +85 °C (viz křivka snížení výkonu) Široký teplotní rozsah podporuje instalaci v polních skříních nebo krytech bez klimatizace.

Stupeň ochrany převodníku (IEC 60529) Snímací plocha: IP 67. Kryt/spojka kabelu: IP 64. Ochrana proti vniknutí prachu a vody, odolává vysokotlakému stříkání vody (obličej) a stříkající vodě z libovolného směru, vhodná pro těžké průmyslové čisticí prostředí.

Klíčové konstrukční materiály převodníku Snímací hlava: Přesně vinutá cívka, Torlon 4203 vstřikovaná.
Pouzdro: Nerezová ocel AISI 316L, laserem svařovaná.
Zalévání: Keramikou vyztužený vysokoteplotní epoxid.
Aplikace vědy o materiálech, sjednocující vysoký elektrický výkon, mechanickou pevnost a extrémní toleranci k životnímu prostředí.

Technická specifikace integrovaného kabelu Konstrukce: Postříbřené měděné jádro, Dual Shield (Copper Braid + Al Foil), duální FEP izolace.
Parametry: Impedance 70Ω, Kapacita ~55pF/m, Vnější průměr 3,6mm.
Speciálně optimalizované pro přenos vysokofrekvenčního signálu na dlouhé vzdálenosti: nízké ztráty, silné stínění, fyzický základ vysokého výkonu systému.

Model a provoz konektoru Miniaturní koaxiální konektor AMP 1-330 723-0. Návod k obsluze: Utahujte rukou pouze na pevný pocit. Absolutně zakázat používání klíčů nebo nástrojů. Přesný konektor; přílišné utažení poškozuje jeho vnitřní impedanční přizpůsobovací strukturu, což způsobuje odraz signálu a degradaci výkonu.
4. Kalibrace, cíl a systémová omezení Tovární standardní kalibrační reference Cíl: VCL 140 kalená a temperovaná legovaná ocel. Prostředí: 23 ± 0,5 °C, 50 % RH. Vybavení: Systém laserového interferometru s návazností na národní standardy. Kalibrace je základem výkonu; tento standard zajišťuje konzistentní výstupní charakteristiky pro stejný model po celém světě.

Vliv elektromagnetických vlastností cílového materiálu Feromagnetické materiály (ocel): Výkon podle katalogového listu.
Neferomagnetické materiály (Al, Cu, Ti): Citlivost snížena o ~35%-50%, počáteční bod lineárního rozsahu výrazně posunut. Kalibrace specifická pro aplikaci se vzorkem je povinná.
Základní charakteristika principu vířivých proudů. Cílový materiál musí být potvrzen během návrhu systému; jinak nelze zaručit přesnost.

Celková tolerance délky systému Nominální: 10,00 m. Továrně upravený povolený rozsah: 8,80 m až 10,50 m (elektrická délka). Pro kompenzaci kolísání šarže kabelů a optimalizaci frekvenční odezvy na 10 m se před odesláním provádí přesné 'elektrické oříznutí'. Uživatel nesmí nikdy měnit fyzickou délku kabelu.

Mechanická omezení instalace Minimální poloměr statického ohybu: Samotný kabel: 20 mm; S pancířem: 50 mm.
Pevnost v tahu: Maximální povolená tažná síla během instalace je 50 N.
Překročení těchto omezení způsobí poškození štítu, změnu charakteristické impedance a trvalé nevratné snížení výkonu systému.

Prostorová geometrická omezení instalace Identické s převodníky B21/B22 (2mm). Viz část manuálu 2.2: Bezkovová zóna, rozteč snímačů, vzdálenost ramen, minimální průměr hřídele atd. Jádro: Chyba kolmosti osy snímače k ​​cílovému povrchu musí být < 0,5°. Omezení jsou určena rozložením elektromagnetického pole nezávisle na elektrickém dosahu. Chyba kolmosti se přímo promítá do chyby nelinearity a ztráty citlivosti.

Technická doporučená počáteční mezera Pro robustní monitorování vibrací: 2,5 mm ± 0,5 mm.
Pro monitorování axiální polohy (očekávaný jednosměrný pohyb): Nastavte blízko 1,0 mm nebo 3,5 mm v závislosti na směru.
Využití šířky rozsahu 4 mm k vědeckému nastavení pracovního bodu maximalizuje bezpečnostní rezervu a optimalizuje odstup signálu od šumu – klíčový krok pro úspěšnou aplikaci.
5. Shoda, bezpečnost a certifikace Dodržován standard primární ochrany strojů API 670 (5. vydání) – Systémy ochrany strojů: snímače vibrací, axiální polohy a rychlosti. Shoda je povinným nebo de facto požadavkem pro vstup na hlavní trhy, jako je ropa a plyn, výroba elektřiny.

Elektromagnetická kompatibilita (EMC) Vyhovuje IEC 61326-1 pro průmyslová prostředí, vysoká odolnost vůči RF rušení, magnetickým polím s napájecí frekvencí, ESD atd. Zajišťuje stabilní provoz ve složitém průmyslovém elektromagnetickém prostředí, zabraňuje falešným poplachům a udržuje přesnost bez rušení.

Cesta aplikace v nebezpečné oblasti Model A1 pouze pro bezpečnou oblast.
Kompletní řešení s ochranou proti výbuchu: převodník verze A2/A3 + 10m kabel + vypočítaná a přizpůsobená bezpečnostní bariéra GSI 124 . Bariéra musí být vybrána a ověřena na základě délky kabelu a distribuovaných parametrů.
Základní bezpečnostní princip: Systémový koncept je odolný proti výbuchu. Každá součást (včetně kabelu) musí mít příslušnou certifikaci a musí být správně spárována; všechny jsou nepostradatelné.
Předchozí: 
Další: 

Rychlé odkazy

PRODUKTY

OEM

Kontaktujte nás

 Telefon: +86-181-0690-6650
 WhatsApp: +86 18106906650
 E-mail:  sales2@exstar-automation.com / lily@htechplc.com
 Adresa: Room 1904, Building B, Diamond Coast, No. 96 Lujiang Road, Siming District, Xiamen Fujian, Čína
Copyright © 2025 Exstar Automation Services Co., Ltd. Všechna práva vyhrazena.